Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Poslanci obecného zastupiteľstva

Ing. Marta Hlinová

- poslankyňa obecného zastupiteľstva - zverený obvod = súpisné čísla 64 až 93, 206, 222 a 247.

Má ukončené vysokoškolské vzdelanie 2.stupňa na Žilinskej univerzite a momentálne je na materskej dovolenke. Poslankyňou je prvé volebné obdobie. Je vydatá, matka dvoch detí - dcér.


Anton Chrenek

- poslanec obecného zastupiteľstva - zverený obvod = súpisné čísla 176 až 185, 248 a Hámričky.

Má úplné stredné odborné vzdelanie dosiahnuté na SOU strojárskom, odbor strojný mechanik. Od skončenia školy pracoval v rôznych profesiách a od roku 1997 doposiaľ ako strojník Hasičského a záchranného zboru. Poslaneckú funkciu vykonáva prvýkrát. Je ženatý, otec troch detí - dvoch dcér a syna.

 

Adriána Ligošová

- poslankyňa obecného zastupiteľstva - zverený obvod = súpisné čísla 37 až 63, 235, 237, 238, 240, 243, 246 a 251.

Má úplné stredné odborné vzdelanie získané štúdiom na Dievčenskej odbornej škole Námestovo - Slanická Osada, v odbore obchod a podnikanie. Je zamestnaná ako samostatná účtovníčka v elektrotechnickom podniku.  Vo funkcii poslankyne obecného zastupiteľstva pôsobí 2. volebné obdobie, pričom do prvého nastúpila dňa 16.6.2012 ako náhradníčka. Je vydatá, matka dvoch detí - syna a dcéry.

 

Miroslav Valek

- poslanec obecného zastupiteľstva - zverený obvod = súpisné čísla 94 až 128, 216, 241 a 249.

Má úplné stredné odborné vzdelanie, ktoré získal po štúdiu na SOU - služieb v Dolnom Kubíne a následne na SZŠ v Dolnom Kubíne a v Banskej Bystrici. Od skončenia školy pracoval ako robotník, neskôr vodič sanitky a v súčasnosti pôsobí vo funkcii regionálneho garážmajstra Záchrannej zdravotnej služby. Poslaneckú funkciu zastáva druhé volebné obdobie. Je ženatý, otec dvoch detí - dcéry a syna.

 

Radoslav Valek

- poslanec obecného zastupiteľstva, - zverený obvod = súpisné čísla 156 až 175, 186 až 199, 234 a 244.

Má úplné stredné odborné vzdelanie získané na SOU - elektrotechnickom v Nižnej. Pracuje ako samostatne zárobkovo činná osoba. Poslaneckú funkciu zastáva v druhom volebnom období. Je ženatý, otec dvoch detí - synov.

 

RNDr. Magdaléna Záhradníková

- poslankyňa obecného zastupiteľstva, - zverený obvod = súpisné čísla 1 až 36 a 223.

Má vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa + rigoróznu skúšku z biológie, získané na Univerzite Konštantína filozofa - fakulta prírodných vied v Nitre. V súčasnosti pôsobí ako stredoškolská učiteľka. Funkcii poslankyne vykonáva druhé volebné obdobie. Je vydatá, matka troch detí - dcéry a dvoch synov.


 

dnes je: 10.12.2018

meniny má: Radúz

webygroup

Úvodná stránka